LifeCity - Webmaster Yardım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LifeCity - Webmaster Yardım Forumu

Webmaster Aleminin Buluşma Noktası

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Makyaj ve Nemlendiricide Dr Murad Kalitesi

YazarMesaj
crocodill
Uzman On Başı
Uzman On Başı

Makyaj ve Nemlendiricide Dr Murad Kalitesi Empty
MesajKonu: Makyaj ve Nemlendiricide Dr Murad Kalitesi   Makyaj ve Nemlendiricide Dr Murad Kalitesi Icon_minitimePtsi Mayıs 16, 2016 6:26 pm

Makyaj ve Nemlendiricide Dr Murad Kalitesi Dr-murad-eye-lift-perfector-18-ml-makyaj-sabitleyici-baz-4517-81-K
Site Adresi: Makyaj ve Nemlendiricide Dr Murad Kalitesi
Site İçerik: Kişisel Bakım
Site Açılış Tarihi: 2013
Site Hakkında Tanıtım:

Çocukken çok ağır geçirdiğim suçiçeğinin izlerini hala yüzümde taşıyor olmam, yoğun bir makyaj ile kapatma ihtiyacı duymama neden oluyor. Özellikle yanaklarımda daha fazla bu izleri kapatabilmek için yıllardır kapatıcı ve fondöten kullanıyorum. Cilt temizliğinde ve bakımında dermokozmetik ürünleri tercih etsem de makyaj konusunda da bu tür seçeneklerim olduğundan kısa zaman öncesine kadar haberim yoktu.

Dr Murad ürünlerini keşfetmem, cilt bakımında olduğu kadar makyaj konusunda da bana büyük rahatlık sağladı. Temizleme, onarım ve nemlendirme grupları altında yer alan ürünler, yoğun makyaj nedeniyle cildimde oluşan tahribatı ve yaşlanma etkilerini de azaltmamda oldukça etkili oluyor.

Günün ilk saatlerinde, cildimi temizleyip nemlendirerek başlıyorum cilt bakımıma, makyaj için ise yine Dr Murad’ın Hybrids Serisi ürünlerinden yararlanıyorum. Hayatımın ayrılmaz bir parçası haline gelen cilt bakımı ve makyaj malzemelerinin bütçemde de oldukça büyük bir yer tuttuğunu tahmin etmişsinizdir. Bir süredir kozmetik ürün alışverişlerimi http://www.dermokolik.com/?B=Marka internet sitesinden yaparak maddi anlamda da kendimi rahatlatmayı başardım.

Makyaj ve Nemlendiricide Dr Murad Kalitesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Doğal Dr Murad Ürünleri
» Günlük Nemlendiricide Kalite
» Cilt Ürünlerinde Isis Pharma Kalitesi