LifeCity - Webmaster Yardım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LifeCity - Webmaster Yardım Forumu

Webmaster Aleminin Buluşma Noktası

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Burts Bees ile Dudaklarınız Çatlamasın

YazarMesaj
crocodill
Uzman On Başı
Uzman On Başı

Burts Bees ile Dudaklarınız Çatlamasın Empty
MesajKonu: Burts Bees ile Dudaklarınız Çatlamasın   Burts Bees ile Dudaklarınız Çatlamasın Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2016 12:04 am

Burts Bees ile Dudaklarınız Çatlamasın Burts-bees-mama-bee-nourishing-body-oil-115-ml-catlaklar-icin-bakim-yagi-935-67-K
Site Adresi: Burts Bees ile Dudaklarınız Çatlamasın
Site İçerik: Cilt Bakımı
Site Açılış Tarihi: 2012
Site Hakkında Tanıtım:

Zaten incecik olan dudaklarımın özellikle kış aylarında kurumasından, çatlamasından ve çatlaklar nedeniyle en olmadık yerlerde kanamasından öyle rahatsızdım ki anlatamam. Bir arkadaşımın önerisiyle denediğim Burts Bees dudak nemlendiricisi tüm bu sorunlardan kurtulmamı sağladı.

Burts Bees markasıyla piyasaya sürülen dudak balsamının yarattığı etki hakikaten şaşırtıcı. Sık yaşadığım kuruma ve çatlama sorunlarında etkili olmasının yanı sıra hep çok ince olduğundan yakındığım dudaklarımı daha dolgun gösterdiğini de düşünüyorum. Tabi araştırdığımda tek edindiğim bilgi markanın ortaya çıkış macerası değildi. Şampuandan diş macununa, cilt bakımından el ayak bakımına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi olduğunu gördüğüm Burts Bees ürünlerinin dermokozmetik ve tamamen doğa dostu olması bir başka olumlu tarafı.

Mucize besin olarak tanımlanan bal gibi arı sütünün de çok büyük yararları olduğunu bilmeyen yoktur. Tüm ürünlerinin içeriğinde arı sütüne yer veren markanın üretimde doğal malzemeler kullanması da güvenimi arttırdı. http://www.dermokolik.com/?B=Marka internet sitesinde, satın aldığım tüm ürünlerin içerikleri ile ilgili detaylı bilgi bulunması bu konuda en büyük yardımcım. Siparişlerimin hızla ve eksiksiz teslim edilmesi, ödeme güvenliği de sitenin diğer avantajları.

Burts Bees ile Dudaklarınız Çatlamasın
1 sayfadaki 1 sayfası