LifeCity - Webmaster Yardım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LifeCity - Webmaster Yardım Forumu

Webmaster Aleminin Buluşma Noktası

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Free Css Tasarımları Uygulama

YazarMesaj
Admin
OR General
OR General

Free Css Tasarımları Uygulama Empty
MesajKonu: Free Css Tasarımları Uygulama   Free Css Tasarımları Uygulama Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 9:06 pm

DİKKAT RESİMLİ ANLATIMLAR KONUYU DÜZGÜNCE ANLATAMADIKLARI İÇİN KENDİM ANLATMAK İSTEDİM LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUN !!!

ÖNCELİKLE TASARIMIMIZI SEÇİYORUZ BURADAN :

Free-Css.com

VEYA BURADAN

FreeCssTemplates.org

SONRA TASARIMIMIZI İNDİRİP MASA ÜSTÜNE ÇIKARTIYORUZ VE SIRAYLA ŞU ADIMLARI UYGULUYORUZ

1-) TASARIMIMIZIN DOSYASININ İÇİNDEKİ İMAGES DOSYASINI AÇIP ORDAKİ RESİMLERİN HEPSİNİ SIRAYLA UPLOAD EDİYORUZ VE UPLOAD ETTİĞİMİZ LİNKLERİN HEPSİNİ BİR WORD DOSYASI AÇIP İÇİNE TEK TEK KAYIT EDİYORUZ

UPLOAD ETMEK İÇİN BURAYA : İmagesHack.us

NOT : UPLOAD ETTİĞİMİZ YERDE KARŞINIZA BİR SÜRÜ LİNK ÇIKICAK ORADA SİZİN ALACAĞINIZ LİNK ŞU YAZININ KARŞISINDAKİ OLACAK ( Direct link to image )

2-) İNDİRDİĞİNİZ DOSYANIN İÇİNDEKİ STYLE DOSYASININ İÇİNİ AÇICAKSINIZ O DOSYADA ŞUNA BENZER KODLAR OLACAK

#right_corner {float:right;height:84px;width:344px;background:url(right_corner.png) no-repeat;}#header_nav {width:100%;height:43px;margin:0 auto;background:url(menu.jpg) repeat-x;

3-) BU KODDA KIRMIZI İLE İŞARETLEDİĞİM YERLER GİBİ RESİM UZANTILI KODLARI BULUP ÖNCEDEN UPLOAD ETTİĞİNİZ LİNKLERİ RESİM İSMİNE GÖRE KIRMIZI YERLERİ SİLİP YAPIŞTIRACAKSINIZ

ÖRNEK : https://2img.net/r/ihimizer/img240/6672/18471011.png

BU BENİM UPLOAD ETTİĞİM RESİMLERDEN right_corner İN LİNKİ BU LİNKİ KODDA KIRMIZI İLE İŞARETLEDİĞİM YERDE right_corner.png GÖRDÜĞÜNÜZ YERE YAPIŞTIRACAKSINIZ . NOT : ÖNCE ORADAKİ right_corner.png YAZISINI SİLECEKSİNİZ SONRA LİNKİ YAPIŞTIRACAKSINIZ.

KODUMUZ SONRA BÖYLE OLACAK :

#right_corner {float:right;height:84px;width:344px;background:url(https://2img.net/r/ihimizer/img240/6672/18471011.png) no-repeat;}#header_nav {width:100%;height:43px;margin:0 auto;background:url(menu.jpg) repeat-x;

4-) HEPSİNİ BÖYLE YAPTIKDAN SONRA STYLE DOSYASININ İÇİNDEKİ KODUMUZUN EN BAŞINA ŞU KODU EKLEYİP KAYIT EDİYORUZ :

h1#title{display: none;}h2#title span {display: none;}div.header{display: none;}li.nav_element{list-style-type: none;}li.nav_element{display: none;}

VE EN SON OLARAK BU KODU TASARIM AYARLARINDAN CSS KODU BÖLÜMÜNE YAPIŞTIRIYORUZ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SIRA GELDİ TASARIM ÜZERİ , ALTI OLARAK AYIRMAYA

EĞER TASARIMI BU SİTEDEN İNDİRDİYSEK BU YOLLA AYIRIYORUZ Free-Css.com

İNDİRDİĞİMİZ DOSYAYI AÇIP ONUN İÇİNDEKİ İNDEX DOSYASINI SAĞ TIKLIYORUZ BİRLİKTE AÇ DAN BİR WORD DOSYASI İLE AÇIYORUZ VE KARŞIMIZA KODLAR ÇIKICAK BU KODLARDA

EN BAŞTAN BURAYA KADAR OLAN YERİ

TASARIMIN ÜSTÜNE

----------------------------------------

BURADAN DA EN ALTA KADAR OLAN YERİ TASARIMIN ALTINA YAPIŞTIRIYORUZ

NOT : ''left-box'' YAZAN YERDE BAŞKA YAZILARDA OLABİLİR SİZİN BAKACAĞINIZ

TASARIMIMIZI BU SİTEDEN İNDİRDİYSEK DE BU YOLLA AYIRIYORUZ FreeCssTemplates.org

Tasarım üstüne:
....

....

....

Tasarım altına:

....

....

....

YAPIŞTIRILACAK.

BURADAN SONRASI ARTIK SİZE KALMIŞ MENÜ LİNKLERİNİZİ AYARLAYIP SİTENİZİ HAZIRLAYINIZ.
https://lifecity.yetkinforum.com

Free Css Tasarımları Uygulama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tüy Dökücü Uygulama