LifeCity - Webmaster Yardım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LifeCity - Webmaster Yardım Forumu

Webmaster Aleminin Buluşma Noktası

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hazır Bir Css Tasarımda , Sayfaları Düzenleme ( Yeni Başlayanlar İçin )

YazarMesaj
Admin
OR General
OR General

Hazır Bir Css Tasarımda , Sayfaları Düzenleme ( Yeni Başlayanlar İçin ) Empty
MesajKonu: Hazır Bir Css Tasarımda , Sayfaları Düzenleme ( Yeni Başlayanlar İçin )   Hazır Bir Css Tasarımda , Sayfaları Düzenleme ( Yeni Başlayanlar İçin ) Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 11:58 am

Merhaba Arkadaşlar , Öncelikle Hazır Bir Css Tasarımı Seçiyoruz ve İndiriyoruz .Tasarımızın İçindeki Tasarım Üzeri , Tasarım Altı ve Css Kodunu Sitemizde Tasarım Ayarları Bölümüne Gelip , Gelişmiş Ayarlar'ı Seçtikden Sonra İlgili Yerlere Yerleştiriyoruz.

Css Tasarımlar : http://www.lifecity.tr.gg/Css-Tasarimlar.htm

Bunları Yaptıkdan Sonra Css Kodu İle İşimiz Klamıyor , Artık Tasarım Altı ve Tasarım Üzeri İle İlgileniyoruz , Öncelikle Tasarım Üzeri Kodunu Bir Word Dosyası İle Açıyoruz , Açtığımız Tasarımda Yeni Başlayan Arkadaşlara Çok Karışık Gelecek Birsürü Kod Olacak

Bu Kodlarda Normalde , Düzenleyeceğiniz Yerler Önceden İşaretli Deildir , Bunları Ben Kendime Göre Kırmızı İle İşaretledim , Normalde Sizin Link Url Yapıştıracağınız Yerde Link Url Deilde , Başka Birşey Yazabilir , Peki O zaman Nasıl Anlıyacaksınız ? , Link Yapıştıracağınız Yerde Eğer Belli Edecek Bir Yazı Yok ise , Siz Direkt Olarak

<li><a href=" "> Buraya Bakacaksınız Bu Yazıyı Gördüğünüz Yerde İki Tırnak İşaretinin Arasına Linkiniz Yapıştıracaksınız , NOT: URL Yi Yapıştırınca Tırnak İşaretleri Arasında Boşluk Bırakmayın

Yanlız Buraya Ne Linki Yapıştıracam Diye Soranlar , Bu Araya , Sayfalarımı Değiştir Bölümünde Açtığımız Sayfaların Link Url Sini Yapıştıracağız ,

Örnek : <li><a href="Link Url Buraya">Sayfa Adı</a></li>

<li><a href="http://www.lifecity.tr.gg/csstasarimlar.htm>">CssTasarımlar</a></li>

Bu Kodda Kırmızı İle İşaretlediğim Yerleri Siliyoruz ve Kendimize Göre Değiştiriyoruz , Tasarım Kodumuzdaki Bütün Linkleri Bu Şekilde Düzenliyoruz.

Bunları Yaptıkdan Sonra Sıra Geldi Menü İsimlerine Menü İsimlerinide Yukarıda Verdiğim Örnekteki Gibi Düzenliyoruz

Not : Tasarım Kodlarınızda Sayfa Adı Yazmaz Siz Hangi Sayfanın Sitenizde Nerede Olacağını Görmek İçin Sitenize Bakıcaksınız
Mesela Üst Menüde About Yazıyor , Siz Tasarım Kodlarında About u Bulup Silecek ve Oraya Sayfa Adınızı Yazacaksınız
https://lifecity.yetkinforum.com

Hazır Bir Css Tasarımda , Sayfaları Düzenleme ( Yeni Başlayanlar İçin )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Profesyonel Parfümler için Lancome
» BAŞLIK AÇACAKLAR İÇİN KURALLAR !!!
» Cilt Kırışıklığına Üzülen Bayanlar için
» Hassas Ciltler için Güneş Kremi
» Avene Hassas Ciltler için Ürünler