LifeCity - Webmaster Yardım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LifeCity - Webmaster Yardım Forumu

Webmaster Aleminin Buluşma Noktası

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler

YazarMesaj
crocodill
Uzman On Başı
Uzman On Başı

Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler Empty
MesajKonu: Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler   Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2016 8:28 pm

Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler Bioderma-Photoderm-After-Sun-Mil_6202_1
Site Adresi: Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler
Site İçerik: Güneş Ürünleri
Site Açılış Tarihi: 2013
Site Hakkında Tanıtım:

Yazın tam ortasında olduğumuz ve sıcaklığı iliklerimize kadar hissettiğimiz şu günlerde ihtiyacımız olan tek şey buz gibi denize girmektir. Denize girmek bizi oldukça ferahlatır ancak tuzlu su ve güneş cildimizi yıpratır. Bu noktada cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyacak bir güneş kremine ihtiyacınız vardır. Bioderma güneş ürünleri benim bu yıl tanıştığım ve keşke daha önce tanışsaydım dediğim ürünlerden bir tanesi.

Bu güneş ürünleri sayesinde cildim güneşte hiç kurumadı ve gerilmedi. Aynı zamanda önceden cildimde meydana gelen pullanma ve dökülmeler de bu güneş kremlerini kullandıktan sonra hiç olmadı. Cildim oldukça kuru ve nemsiz olduğu için kendi cilt tipime en uygun olan kremi bulmaya çalıştım. Bioderma nemsiz ciltler için ürünler tam da benim aradığım ürünlerdendi.

Ben Bioderma’nın ürünlerine http://www.dermokozmetik.com adlı internet sitesi aracılığı ile ulaştım. Kuru olan cildimin yapısına uygun bir günlük bakım kremi ararken rastladığım bu site hem içeriği hem de yaklaşımı ile benim ilgimi çekti.

Hassas Ciltler için Çeşitli Ürünler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avene Hassas Ciltler için Ürünler
» Hassas Ciltler için Güneş Kremi
» Dermokozmetik Ürünler
» Orjinal ve Kaliteli Ürünler
» Hassas Saç Şampuanı