LifeCity - Webmaster Yardım Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LifeCity - Webmaster Yardım Forumu

Webmaster Aleminin Buluşma Noktası

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar

YazarMesaj
crocodill
Uzman On Başı
Uzman On Başı

Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar Empty
MesajKonu: Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar   Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2016 9:23 pm

Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar Mustela-musti-eau-de-soin-50-ml-6-6903-32-K
Site Adresi: Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar
Site İçerik: Bayan Bakım Ürünleri
Site Açılış Tarihi: 2014
Site Hakkında Tanıtım:

Bebeğim dünyaya geldikten sonra cildimin ihtiyacı olan bakımı karşılayabilmek amacı ile kullandığım kremlere daha çok dikkat etmeye başladım. Çünkü beni etkileyen bir krem emzirdiğim için bebeğimi de etkileyebilirdi. Doktorların da tavsiye ettiği dermokozmetik ürünleri satın alıp kullanmaya başladım.

Dermatolojik testlerden başarı ile geçmiş bu ürünleri satın alırken internetten satış yapan sitelerin hangisinin güvenilir olacağına dair bir kuşkuya kapılmıştım. Ancak karşılaştığım http://www.dermokolik.com isimli internet sitesi bütün kuşkularımı ortadan kaldırdı.

Siteden satın aldığım bebeğim ve kendim için olan ürünler Mustela markasına aitti. Bu markanın ürünleri anne ve bebek sağlığı düşünülerek üretilmiş. Kremlerin üretiminde eczacılardan, dermatologlardan, pediatristlerden ve alerji uzmanlarından destek alınmıştır. Mustela’nın cilt bakım ürünleri sayesinde cildimin nem dengesi yeniden sağlandı ve cildim eskisinden daha esnek ve yumuşak bir yapıya kavuştu. Siz de bebeğinizin hassas cildini ve onun sağlığını düşünerek hem onun için hem de kendiniz için Mustela’nın ürünlerini kullanabilirsiniz.

Cildinizin İhtiyacı Olan Bakımlar
1 sayfadaki 1 sayfası